3 000+
aktywnych firm

Na przestrzeni ostatnich lat z powodzeniem tworzymy i rozwijamy nasze marki, wiedza oraz szybkość działania pozwoliły nam wyróżnić się jako solidny partner biznesowy. Zdobyte w ten sposób zaufanie codziennie wykorzystujemy budując marki Avacore, AvaLab, Samprey’s.

4 000+
produktów w ofercie

Zdając sobie sprawę, jak istotne są kwestie bezpieczeństwa pracy, firma Avacore skupia się wokół artykułów, w których nawet detale wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań podnoszących jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Zdobyte doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi pozwala nam na zaproponowanie szerokiej oferty.

12
doradców BHP

Trzon sprzedaży tworzą nasi specjaliści, których pracę uzupełnia w centrali dział wsparcia sprzedaży, platforma B2B, oraz sklep internetowy expertBHP.pl. Niezmiennie gwarantujemy wysokie standardy obsługi, szybką realizację zamówień i konkurencyjne ceny.

Największy producent artykułów BHP

Avacore - lider w branży BHP

Dynamiczny rozwój przepisów i rosnące oczekiwania klientów powodują, że oferowane w Avacore artykuły BHP są ciągle udoskonalane. Chcemy, aby nasze produkty były w pełni dostosowane do wymogów i przede wszystkim aby lepiej służyły ochronie pracowników. W stałej ofercie Avacore znajduje się odzież ochronna i robocza, obuwie ochronne , rękawice ochronne, produkty chroniące głowę, wzrok, słuch, drogi oddechowe, a także profesjonalna chemia oraz produkty z zakresu higieny i ochrony pracowników.

Przeglądaj katalog

Zainteresowany zakupami detalicznymi?

Przejdź do naszego sklepu ExpertBHP.pl

Dla klientów detalicznych do dyspozycji oddaliśmy sklep internetowy expertBHP.pl oraz sklep stacjonarny, który zlokalizowany jest bezpośrednio przy centrali firmy. Tworzymy profesjonalną i unikalną ofertę asortymentową z uwzględnieniem najbardziej niezbędnych produktów Naszych Klientów w oparciu o marki własne i produkty w wyłącznej dystrybucji. Jako producent mamy możliwość szybkiego reagowania na zmieniające się przepisy i wymogi otaczającego nas świata.

Przejdź do sklepu

© SolEx B2B