Rękawice Hyflex 11-849 ANSELL powlekane pianką nitrylową
HYFLEX® 11-849 ANTYELEKTROSTATYCZNE
Pełne powlekanie rękawic zapewnia kompleksową ochronę przed zadrapaniami, rozdarciami i zabrudzeniami, są one skuteczne w różnych warunkach pracy, chroniąc dłonie pracownika.
Cienka powłoka z pianki nitrylowej fortix™ jest nie tylko trwała, ale także w pełni oddychająca. To oznacza, że rękawice utrzymują komfort termiczny, umożliwiając wymianę powietrza i zwiększając ogólny komfort pracy.
Wyściółka rękawicy 11-849 została zaprojektowana tak, aby doskonale dopasowywać się do naturalnych konturów dłoni, co podnosi wygodę noszenia. To eliminuje uczucie sztywności i poprawia ergonomiczność rękawic.
Rękawice są zaprojektowane z myślą o eliminacji przenoszenia zanieczyszczeń silikonowych na części metalowe przed malowaniem. To istotne w zastosowaniach, gdzie czystość powierzchni jest kluczowa, takich jak branża motoryzacyjna.
Rękawice bez lateksu są hipoalergiczne, co oznacza, że są mniej prawdopodobne do wywoływania reakcji alergicznych u osób uczulonych na lateks.
Mankiety ze ściągaczami gwarantują lepszą ochronę, zapobiegając dostawaniu się zanieczyszceń, pyłów czy substancji na rękę, zwłaszcza w obszarze pracy wymagającym czystości.
SPRAWDŹ